farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Link
pl: Odnośnik

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Location
pl: Położenie

en: Tasks
pl: Zadania

en: Classes
pl: Klasy

en: Children
pl: Dzieci

en: Crop
pl: Przytnij

en: Edit URL
pl: Edytuj adres
