farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Link
pt: Ligação

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Options
pt: Opções

en: Expanded
pt: Expandido

en: Location
pt: Localização

en: Start Time
pt: Hora de início

en: End Time
pt: Hora de Fim

en: Tasks
pt: Tarefas

en: Crop
pt: Recortar

en: Edit URL
pt: Editar URL
