farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Link
ro: Legătură

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Expanded
ro: Expandat

en: Location
ro: Locația

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Classes
ro: Clase

en: Crop
ro: Tăiere

en: Edit URL
ro: Modifică URL
