farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Link
ru: Ссылка

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Options
ru: Опции

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: Location
ru: Место

en: Start Time
ru: Время начала

en: End Time
ru: Время окончания

en: Tasks
ru: Задачи

en: Classes
ru: Классы

en: Children
ru: Потомки

en: Crop
ru: Обрезка

en: Enable dragging
ru: Разрешить перетаскивание

en: Edit URL
ru: Редактировать URL
