farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Link
sl: Povezava

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Location
sl: Mesto

en: Tasks
sl: Opravila

en: Crop
sl: Izrez
