farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Link
ta: சுட்டி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Tasks
ta: பணிகள்

en: Crop
ta: செதுக்கு
