farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Link
te: లింకు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం
