farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Link
tr: Bağlantı

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Options
tr: Seçenekler

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: Location
tr: Konum

en: Tasks
tr: Görevler

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Crop
tr: Kırp

en: Edit URL
tr: URL düzenle
