farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Location
ug: ئورنى

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Meta
ug: تىزىملىك
