farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Link
uk: Посилання

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Options
uk: Опції

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Location
uk: Місце розташування

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час закінчення

en: Tasks
uk: Завдання

en: Classes
uk: Класи

en: Children
uk: Діти

en: Crop
uk: Кадрування

en: Meta
uk: Мета

en: Season
uk: Сезон

en: Edit URL
uk: URL редагування
