farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Location
af: Ligging

en: Tasks
af: Take
