farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Link
be: Спасылка

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Tasks
be: Задачы

en: Crop
be: Абрэзка

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL
