farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Options
ca: Opcions

en: Expanded
ca: Expandit

en: Location
ca: Localització

en: Tasks
ca: Tasques

en: Crop
ca: Tallar

en: Season
ca: Temporada

en: Edit URL
ca: URL d'edició
