farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Options
da: Valg

en: Expanded
da: Udvidet

en: Location
da: Lokation

en: Tasks
da: Opgaver

en: Classes
da: Klasser

en: Crop
da: Beskær

en: Edit URL
da: Redigér URL
