farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Link
fi: Linkki

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Options
fi: Valinnat

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Location
fi: Sijainti

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Crop
fi: Rajaa

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia
