farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Expanded
fr: Déplié

en: Location
fr: Emplacement

en: Start Time
fr: Heure de début

en: End Time
fr: Heure de fin

en: Tasks
fr: Tâches

en: Children
fr: Enfants

en: Crop
fr: Recadrer

en: Season
fr: Saison

en: Edit URL
fr: Modifier l'URL
