farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Location
hu: Helyszín

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Classes
hu: Osztályok

en: Children
hu: Gyermekek

en: Crop
hu: Kivágás

en: Season
hu: Szezon

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése
