farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Link
is: Hlekkur

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Location
is: Staðsetning
