farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Link
ka: ბმული

en: Label
ka: სათაური

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
