farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Link
km: តំណ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Location
km: ទីតាំង

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
