farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Tasks
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Meta
kn: ಮೆಟಾ
