farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Link
ku: بەستەر

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Location
ku: شوێن

en: Tasks
ku: ئەرکەکان
