farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
