farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Link
nn: Lenke

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Location
nn: Stad

en: Tasks
nn: Oppgåver
