farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Link
oc: Ligam

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: Crop
oc: Requadrar

en: Edit URL
oc: Modificar URL
