farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Crop
sk: Orezať

en: Edit URL
sk: Upraviť URL
