farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Location
sv: Plats

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Classes
sv: Klasser

en: Children
sv: Barn

en: Crop
sv: Beskär

en: Season
sv: Säsong

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Days to maturity
sv: Dagar till mognad

en: Days to transplant
sv: Dagar till omplantering

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag

en: Plant
sv: Växt

en: Plant type
sv: Typ av växt
