farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Edit URL
th: แก้ไข URL
