farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Link
vi: Liên kết

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Location
vi: Vị trí

en: Tasks
vi: Tác vụ

en: Children
vi: Con

en: Crop
vi: Xén

en: Edit URL
vi: Chỉnh sửa URL
