farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: Location
nl: Locatie

en: Season
nl: Seizoen

en: Days to transplant
nl: Dagen tot verplanten

en: Seeding date
nl: Zaaidatum

en: Plant asset
nl: Gewassen

en: Assign this to a season for easier searching later.
nl: Wijs dit toe aan een seizoen om het zoeken later te vergemakkelijken.

en: Plant
nl: Gewas
