farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Crop
az: Məhsul

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
