farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Location
ne: स्थान

en: Tasks
ne: कार्यहरु
