farmOS FarmLab (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Server settings
km: ការកំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Account
km: គណនី
