farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Server settings
te: సర్వరు అమరికలు

en: Account
te: ఖాతా
