farmOS FarmLab (1.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Server settings
gu: સર્વર ની ગોઠણીઓ

en: Account
gu: ખાતુ
