farmOS FarmLab (1.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Selected
sl: Izbrano

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika

en: Account
sl: Račun
