farmOS FarmLab (1.0.0-beta4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Server settings
sq: Parametrat e Serverit

en: Account
sq: Profili
