farmOS FarmLab (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது

en: Server settings
ta: வழங்கி அமைவுகள்

en: Account
ta: கணக்கு
