farmOS FarmLab (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: ID
ur: شناخت

en: Selected
ur: منتخب شدہ

en: Server settings
ur: سرور کی ترتیبات
