farmOS FarmLab (1.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Server settings
mn: Сервер (буюу үйлчлэгч тооцоолуур)-ийн тохиргоо.
