farmOS FarmLab (2.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Selected
ar: محدد

en: Server settings
ar: إعدادات الخادم

en: Account
ar: الحساب
