farmOS FarmLab (2.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Notes
bg: Бележки

en: Selected
bg: Избрано

en: Server settings
bg: Настройки на сървър

en: Account
bg: Акаунт
