farmOS FarmLab (2.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
