farmOS FarmLab (2.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: Account
ca: Compte

en: Paddock
ca: Prat
