farmOS FarmLab (2.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: ID
hu: Azonosító

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Server settings
hu: A kiszolgáló beállításai

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Account
hu: Saját adatok

en: subscribed
hu: feliratkozva

en: unsubscribed
hu: leiratkozva
