farmOS FarmLab (2.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Selected
is: Valið

en: Server settings
is: Stillingar þjóns

en: Account
is: Aðgangur
