farmOS FarmLab (2.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Selected
jv: Kepilih

en: Server settings
jv: Sétingan server

en: Account
jv: Akun
