farmOS FarmLab (2.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Notes
lt: Pastabos

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Account
lt: Paskyra
