farmOS FarmLab (2.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Account
lv: Konts
