farmOS FarmLab (2.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Notes
nn: Notat

en: Selected
nn: Valgt

en: Server settings
nn: Tenarinnstillingar

en: Account
nn: Konto
